Wtorek, 20 Kwiecień 2021 r.
Gminny Ośrodek Kultury
Galeria Artystyczna
Grajdołek-art
Grajdołek-art

Biblioteki

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Fundacja Orange Program Rozwoju Bibliotek
Biblioteka udostępnia Internet dzięki Grupie ORANGE
Projekty

Grajdołek-art

Grajdołek-art
Galeria Artystyczna - Grajdołek-art powstała, by pielęgnować i propagować twórczość lokalnych artystów, jak też sprzedawać ich wyroby. Naszym celem stało się również stworzenie takiego zaplecza handlowego, które by funkcjonowało na większą skalę, dlatego też chcemy założyć sklep internetowy. Mamy nadzieję, iż ta forma sprzedaży umożliwi nam zadowalający zbyt produktów. A są to różne artykuły.... począwszy od wyrobów szydełkowych, biżuterii, produktów z wikliny papierowej, bibuły, jak też torebki, poduszki, lalki, różnego rodzaju obrazki, widoczki i akcesoria ozdabiane techniką decuopage. Galanteria ta jest oczywiście autorska, niepowtarzalna, oryginalna, często wykonana w jedynym, unikatowym egzemplarzu.

Niewątpliwie stawiamy na hand-made, czyli przedmioty wyrabiane ręcznie. Żywimy ufność, iż ten nasz "Grajdołek" stanie się znakiem dobrego rękodzieła oraz artystyczną przestrzenią twórców Gminy Hrubieszów.

Tak więc zapraszamy wszystkie osoby z pasją, które zajmują się wyrobem różnego rodzaju artykułów rękodzielniczych do naszej galerii, jak też osoby, które chciałyby nabyć coś pomysłowego, osobliwego, a niekiedy tradycyjnego.

Grajdołek-art jako sklep stacjonarny ma swą siedzibę w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach (Wołajowice 33, tel. 84 698 14 86).

TWÓRCY LUDOWI

Galeria Artystyczna Grajdołek-art powstała w ramach projektu "Artystyczna Galeria - pielęgnowanie lokalnej twórczości mieszkańców Gminy Hrubieszów". Projekt ten został zrealizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Gminy Hrubieszów – Polskie Kwiaty w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, zgodnie z umową o dotację nr 1/SPPW/NGO/2013-13, z dnia 27 maja 2014 roku zawartą z Gminą Miejską Hrubieszów.

mapa witrynymapa witryny
dodaj do ulubionychdodaj do ulubionych
ustaw jako startowąstartuj z nami


polecane strony
UG Hrubieszów WOK Lublin LGD Hrubieszów Muzeum Hrubieszów


kalendarz imprez
kalendarz imprez Kalendarz imprez Gminnego Ośrodka Kultury
(plik w formacie PDF)

kalendarz imprez Kalendarz imprez Organizacji Pozarządowych
(plik w formacie PDF)


kontakt
kontakt Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach

Wołajowice 33
22-500 Hrubieszów

telefon GOK 84 698 1486

fax GOK 84 698 1496

fax GOK gok-wolajowice@gok-wolajowice.pl

więcej->

statystyka
(c)2009
Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie
z siedzibą w Wołajowicach