10 sierpnia 2019 r. na placu zabaw w Gródku, sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowali Piknik Rodzinny.

Dla mieszkańców i przybyłych gości zorganizowano wiele atrakcji. Dzieci korzystały ze zjeżdżalni oraz kuli i rowerków wodnych oraz bogato wyposażonego placu zabaw. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rodzinne konkursy z nagrodami oraz zabawy rekreacyjne dla dzieci. Były kiełbaski, gofry i wspaniały kompot dla wszystkich. Zorganizowano koncert życzeń w wykonaniu miejscowego zespołu "To i Owo na Ludowo". Duży koncert dał zespół "Ares" z Horodła.

Copyright © 2020 GOK Hrubieszów z siedzibą w Wołajowicach.