Farma Iluzji to miejsce gdzie magia, czary i iluzja towarzyszą nam na każdym kroku. Wszystkie atrakcje przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół sprawiają, że zastanawiamy się, co jest prawdą, a co złudzeniem. To miejsce, które dostarcza nam masę radości, pozytywnych emocji i wrażenia, jakich nie znajdziemy w żadnym innym parku rozrywki.

I właśnie tam biblioteki w Moniatyczach i Stefankowicach 9.07.2019r.  wybrały się na wycieczkę z dziećmi, choć jestem pewna, że rodzice, którzy nam towarzyszyli  również byli zachwyceni!  54-osobowa grupa spędziła tam kilka godzin podziwiając takie atrakcje jak: Latająca Chata Tajemnic , Zakręcony Domek, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster , Tajemnica Opuszczonej KOPALNI oraz wiele innych. Wycieczka została zorganizowana dzięki dofinansowaniu z funduszów sołeckich Wsi i Kolonii Moniatycze oraz Wsi i Kolonii Stefankowice.