7 lipca br., w Teptiukowie, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Hrubieszowie przy pomocy Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Teptiukowie zorganizował gminno-miejskie zawody sportowo-pożarnicze.

W kategorii OSP trzy pierwsze miejsca zajęły kolejno: Ubrodowice, Stefankowice i Kobło.

W kategorii Męskich Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych najlepszymi okazali się kolejno: Stefankowice, Teptiuków i Kobło.

Jako jedyna w zawodach udział wzięła Żeńska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Kobła, zajmując jednocześnie I miejsce w swojej kategorii.

W zawodach udział wzięło 21 drużyn.