Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach zaprasza dzieci od 9 roku życia i młodzież z Gminy Hrubieszów do udziału w bezpłatnych, SURVIVALowych zajęciach wakacyjnych.

Zajęcia poprowadzą instruktorzy z grupy PARTYZANCI LUBELSZCZYZNY.

Proponujemy Państwu dwa terminy do wyboru:

22.07.2019 w Lasku Czumowskim lub 23.07.2019 w Wołajowicach (okolice GOKu)

W obu przypadkach godzina zbiórki to 8:45 w w/w miejscu.

Podczas zajęć instruktorzy nauczą uczestników wykorzystania map, nawigacji (kompas, busola, GPS) oraz naturalnych elementów przyrody pomocnych przy określaniu kierunków świata, pozyskiwania wody oraz jej uzdatnianie do spożycia, budowy schronień, rozpalania ognia z użyciem krzesiwa, chemii, prądu itp., wiązania i wykorzystania węzłów, pracy z linami, rozpoznawania roślin jadalnych, wykorzystywania śmieci w terenie.

Zajęcia potrwają około 8 godz. W każdym dniu.

Zapisy przyjmujemy do dnia 19.07.2019r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dziecko można zapisać na jeden z w/w terminów.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie do organizatora zgody podpisanej przez prawnego opiekuna.

Druk zgody można pobrać na stronie www.gok-wolajowice.pl lub w siedzibie GOKu.

ZGODA (plik w formacie PDF)

Więcej informacji:

Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, Wołajowice 33, 22-500 Hrubieszów

Tel. 84 698 14 86

Magdalena Bień (koordynator ds. rozwoju i promocji)