Zapraszamy mieszkańców Gminy Hrubieszów do udziału w  projekcie „Wschodnia storna ANIMACJI”, którego celem jest wzrost aktywności społecznej wśród mieszkańców Gminy Hrubieszów w zakresie uczestnictwa w życiu społeczno – kulturalnym i realizacji oddolnych inicjatyw lokalnych.

W ramach programu poszukujemy niestandardowych i autorskich pomysłów na inicjatywy kulturalne.

24 czerwca 2019 rusza konkurs na inicjatywy lokalne. Konkurs skierowany jest do gminnej społeczności powyżej 15 roku życia. W ramach konkursu poszukujemy niestandardowych i atrakcyjnych dla mieszkańców gminy, pomysłów na inicjatywy kulturalne.

W konkursie planowane jest wyłonienie od 3 do 7 wybranych inicjatyw społecznych, które zostaną zrealizowane w terminie od 24 sierpnia do 31 października 2019 r. Łączna pula środków finansowych przeznaczona na wszystkie inicjatywy wynosi 22.000 zł.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie wypełnionego formularza wniosku (zał. Nr 1) osobiście, pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną – w nieprzekraczalnym terminie do 16 lipca 2019r. do godziny 15.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, (Wołajowice 33, 22-500 Hrubieszów, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Inicjatywy mogą być zgłaszane do 16 lipca 2019 r.

REGULAMIN (plik w formacie PDF),

FORMULARZ (plik w formacie PDF)

Zapraszamy do kontaktu:

Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach,