W dniu 14.03.2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach  odbył się Gminny Turniej Czytelniczy „W zaczarowanym świecie lektur”, który adresowany był do uczniów klas I-III szkól podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów.

W dniu 14 listopada 2018r młodzież z terenu Gminy Hrubieszów uczestniczyła w Gminnym Turnieju Czytelniczym. Uczestnicy  udali się w podróż po literaturze z bohaterami książek: ”Hobbit”, „Przypadki Robinsona Kruzoe” oraz ”Mały Książe”.

24.10.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Wołajowicach odbył się Gminny Turniej Krajoznawczo-Turystyczny organizowany w ramach Gminnego Dnia Turystyki.

Celem imprezy jest upowszechnianie wiedzy o Regionie Hrubieszowskim oraz rozwijanie sprawności ruchowych niezbędnych podczas uprawiania turystyki.

W konkursie udział wzięło 29 recytatorów z 8 szkół i 6 przedszkoli gminy Hrubieszów. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiono przyznać:

Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym „Podróże po literaturze”.

Do pobrania:

REGULAMIN (plik w formacie PDF),

KARTA ZGŁOSZENIA (plik w formacie PDF).